Nikah Şekeri & Davetiye'de lider kuruluş 1992'den günümüze imalatçı.

Nikah Şekeri ve Davetiye imalatında 25. yılımızda da sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Nikah Şekeri ve Davetiye sektöründe imalattan direk satışlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz! Toptan & Perakende Siparişleriniz için WhatsApp ve Sabit hattımızdan bize ulaşabilirsiniz:

Hakkımızda

Ankaranın En Büyük ve kapasiteli Nikah Şekeri Üreticisi , üretimini Mağazaları Üzerinden Direk Satışını Yapmaktadır. 6000 aşkın Nikah Şekerleri 200 model Sünnet Şekerleri ve 700 Model Bebek Şekerleri Bünyesinde bulundurmaktadır.

20 Yıldır Hizmet Vermekten Onur Duymaktayız.

Burcu Nikah Şekerleri Olarak Ankaranın Davetiye ve Düğün Davetiyeleri Alanında En Zengin çeşit ve Kataloğu Bünyesinde Bulundurmaktadır Tüm Marka Davetiyeleri Uygun Fiyatlarla Alabileceğiniz Tek Adres Ankarada 20 Yıldır Kaliteli Hizmet Vermekteyiz.

Ankarada 2 Mağazası ile ve 300 Türkiye Geneli Bayii Ağıyla Türkiyeninde Sayılı Büyük Firmalarından Birisi Haline Gelmiştir.

Kazım Karabekir Merkez Mağazamız ve Keçiören de Bulunan 200 M Karelik mağazasıyla Ankarada Bu Sektörün Mağazacılık Öncülüğünü Yapmış İlklere İmza atmış Tek Firmayız.

Saygılarımızla
Burcu Nikah Şekerleri ve Davetiyeleri

Türkiye’nin en çok çeşitli, en uygun fiyatlı Nikah Şekerçisi ve Düğün Davetiyecisiyiz.